Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretném újra rakni a gépemet...

Szeretném újra rakni a gépemet, meglehet csinálni úgy ha nincs meg a windows telepítőm?

Figyelt kérdés
Nyilván azért nincs meg, mert nem is volt. De teljesen be van gyógyulva a gépem, ezért szeretnék ezt végrehajtani.
2018. dec. 15. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
microsoft.com honlapjáról letöltöd.
2018. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 ez a módszer önmagában hordozza azt a tényt, hogy van Windows telepítőd, vagyis a képfájlod legalábbis, amiből aztán elkészítesz egy nem épp szokványos telepítőeszközt. Én ezt a módszert amúgy nem ismertem, nekem újat mutattál, szóval ezer hála érte :D

Kérdező, csak le kell szedned a Windows telepítő képfájlt, ami elengedhetetlen a rendszertelepítéshez, utána fel kell azt használnod (USB-re/DVD-re írod booteszköz-készítő programmal), vagy pedig a #2-es kérdező által belinkelt módszert követed. Win10 képfájlt innen tudsz ingyen, hivatalos forrásból beszerezni: [link]

2018. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy win7-em van és azt is szeretnéj a jövőben is használni. Gondolom ugyan az a menet.
2018. dec. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!