Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a baj a Spyware Terminatorral?

Mi a baj a Spyware Terminatorral?

Figyelt kérdés
Spybot-rol valtottam at mivel allitolag tobbet tud.Imunizalt 5600 elemet szemben a Spybot sokkal tobbet imunizalt.Most megtalata a Terminator a double click cookie-t mikor kerem hogy totolje azt irja ki hogy torolve majd ujra rakeresek a a sutikre es megint megtalalja.Spybot kinyirja de ha nem imunizalsz folytonosanmindig beepul ez a cookie.Spybot-nal van frissites az imunizalasnal igy lathatod az ujjabb nem imunis elemeket de a Spyware terminatornal nem latom ezt az opciot.
2010. jún. 30. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a Spyware terminatorral van baj. És nem is a spyware ölőkkel. A cookiekkal nem nagyon kell foglalkoznod. AZ mindíg megtalálható lesz bármilyen oldalon is böngészel. Figyeld meg azt,hogy ellátogatsz a leggyakrabban látogatott oldalakra,és egyesével ellenőrizd mindíg a cookiekat. VAgy is csinálj egy gyors ellenőrzést. Ezt követően csinálj egy olyat,hogy olyan oldalakat látogatsz meg amit eddig nem is igazából tettél. Ha a cookie megtalálható még ezek után is a gépeden,akkor nem akarlak elkeseríteni,de közeledik a windowsod halála.De nem kell vele foglalkozni mindaddig,ameddig egy AVG nem talál keményebb vírust.

16/F

2010. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valazt.De en azt nem ertem hogy az elso cookie vizsgalatnal tala 35 roszindulatu cookiet kitorli mind.Majd ha ujbol rakeresek anelkul hogy barmi mast tennekl megtalaja double click-et arra is azt irja hogy kirotli.Ha ujbol rakeresek megint megtalalja tehat valojaban nem torolte ki.Mig spybot siman elintezi.Tehat vegkovetkeztetes az volna hogy spybot job mind a teminator ami foriumokat is olvasva men igaz.Tehat valami kellene meg legyen egy bealitas vagy mi es az is idegesit hogy miert nem no az imunnizalhato elemek szama mikor a spybot-nal ez not olykor ha valmit letoltottem es instalaltam.Terminatornal nem latom es az a gyanum hogy van egy imunizalatlna valami ahol benne ul a cookie.Lehet hogy teljesen hulyeseg amit iertam de akkor probalja valaki elmagyarazni privat uzenet is johet.
2010. jún. 30. 11:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a folyamatos elgepelesert de azt hiszem ertheto amit irtam.Sajnos ahol vagyok csak angol billentyuzet van.
2010. jún. 30. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Spyware Terminator nem egy életbiztosítás, szerintem valami féreg fake alert-ezik neked folyamatosan, Ccleanerrel pucolj ki mindent, registryt is, majd Malwarebytes-al csinálj egy full scant csökkentett módban, ez garantált eredményt fog hozni. Ha mondjuk 2 hetente lefuttatod a Ccleanert+ havonta eygszer a Malwarebytes-t, nem kell más programmal foglalkozni, természetesen állandó vírusvédelem legyen fent a gépen.
2010. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi masodik.Avast es Malwarebytes is van a gepemen es csokkentett modban sem talalnak semmit.Ez azt jelenti hogy Spyware terminator gyengebb mind a Spybot mert mind fentebb irtam nem teketoriazik es kinyirja a double click-et? Valamit Spybot-nal lehet ellenorizni mi nincs imunizalva de Spyware Terminator eseten nem latok ilyen lehetoseget.Elsore imunizalt 5600 elemet es annyi mig a Spybot sokkal tobbet imunizalt.Spybot eseten csak akkor volt double click cookie ha valami nem volt imunizalva, ha imunizaltam nem jutott be.Ezek szerint jobb a Spybot??????
2010. jún. 30. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, maradj a Spybotnál, Spyware Term.nál biztos hogy jobb.
2010. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állítsd be úgy a Mozilla Firefox-ot, hogy kilépéskor azonnal törölje az összes cookie-t (süti magyarul). Eszközök/Beállítások/Adatvédelem/Egyedi beállításokat használ az előzményekhez. Elsőt kivéve mindenhová pipa, Sütik megtartása a Firefox bezárásáig, Előzmények törlése a Firefox bezárásakor. És a NoScript Fehérlistáján is törölheted a felesleges cookie-kat.
2010. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sok oldal használja a doubleclick cookie-kat. Reklámblokkolót tegyél a böngésződbe, van IE-hez, Firefox-hoz, Operához is. Adblock Plus a neve.
2010. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!