Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért sistereg a számítógépem?

Blade17 kérdése:

Miért sistereg a számítógépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok a számítógépem nagyon nem régi egyedül a tápegységem kb 2-3 éves ami egy Segotep GTR 550 (550Watt) és az a gondom hogy sistereg vmi játék közben én sztem a tápegységem az, legjobban akkor sistereg mikor a videó kártya maxon megy. A gépem: ASUS H270 Prime plus, 16GB RAM, pentium G4560 proci,geforce GTX 1060 3Gb 8pin, kari, 2db HDD, 1db SSD, 6db 120mm-es ventik mindegyik világít, és minden usb eszközöm világít. Egyébként ezt mostanában kezdte el mikor lecseréltem erősebbre a karit.

2019. márc. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűéeg a Coil Whine effektus lehet az okozója. Nincs mit tenni.

(Bár azt a tápot én lecserélném addig, amíg nem gyújtja fel a házad.)

2019. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolóüzemű tápegységeknél ez természetes jelenség. A drágábbaknál szoktak komolyabb szigeteléseket, rögzítéseket, különféle szűréseket, ragasztókat nyomni az alkatrészekre hogy a működés ne bántsa a fület.)
2019. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a coil whine inkább a ciripésre és valamiféle éles sípoló féle hangra emlékeztet. Volt egy ilyen laptopom, nagyon idegesítő volt, vissza is vittem a boltba. De elvileg nem okoz semmiféle hibát hosszabb távon sem a gépben.


Lehet csak az egyik ventilátor vagy a táp venti súrol valamit amikor erősebb fokozatra kapcsolnak a játszás közben. Lehet valami belekerült, kosz féle. Szedd szét a gépet és pucold ki, hátha javul.

2019. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat megnézek minden lehetőséget mert elég idegesítő :) De azis lehet hogy a kártya adja ki ezt a hangot mert mikor csak netezek meg közben zene akkor semmi gond de mikor elindítok egy játékot és még a venti be sem kapcsolt mert 60foknál kapcsol be már elkezd sisteregni és lehet hogy a kártyából jön pedig nincs overclockolva.. :)
2019. márc. 17. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A PC tetejére rakott cserepesvirágot túl-locsoltad és most becsöpög a gépházba.. ;D
2019. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!