Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7-8-8.1-10 telepítsek...

Windows 7-8-8.1-10 telepítsek fel?

Figyelt kérdés

Az a baj a Windows 10-l sokszor van nagy frissítés ami mindig gondot okoz, a másik gond meg az hogy feltelepítem tiszta telepítéssel a Windows 10 már feltelepített játékokat Netflixet meg tele van reklámokkal a start menű meg hírekkel, ezért kell fizetni ilyen rendszerért ami tele van mindennel szemetelve, ez kicsit igaz a 8.1-re is, de a Win7-en semmi ilyen reklám szemét nincs.

De ami tetszik a Win10-n hogy teljesen sötét már mindenhol a téma, meg minden drivert fel rak.

Windows frissítések között látom AMD drivereket rakott fel pedig nekem Intel van.



Gépem adatai:


TÁP: FSP 400W HEXA


Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)


Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz


Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT


SSD: Adata 128 GB


Merevlemez: Toshiba 1TB


Merevlemez: WD 1TB


22x dual layer DVD író



2019. ápr. 19. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Windows 10-et telepítenék.

Viszonylag gyorsan beszoktam lakni (értsd kigyomlálom ami nem kell a rendszerből).

2019. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ki gyomlálod a rendszerből akkor is marad szerintem pár maradék amit te nem veszel észre.

Szerintem 100%-ra nem lehet letörölni, állítasz egy gyári visszaállítást kezdheted újra az egészet.

Ezért raktam rá a telomra is gyári romot mert a Telekom minden szemetet felrakott és csináltam egy gyári visszaállítás kezdhettem újra amiből elegem lett.

2019. ápr. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!