Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem birok belépni a...

Miért nem birok belépni a steam fiókomba?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom a nevem és a jelszavamat, de nem fogadja el.. guard kódomat is elutasítja

2019. ápr. 28. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Történt bármi olyan tevékenység amiből lopásra lehet következtetni? Több tucat csalási forma van, például tárgycsere során vesznek rá hogy nyiss meg egy oldalt, vagy chaten spameli valami vírus/bot, vagy valaki megkeres hogy legyél a gambling oldalán admin vagy kapsz ingyen értékes tárgyakat, ingyen játékot ha a Steam loginon keresztül belépsz vagy csak belépsz az ő oldalukon a Steam fiókodba, megzsaroltak valamivel és bejelentkeztettek egy oldalra, stb. Végtelen az ilyenek tárháza, és mindnek az a vége hogy átveszik az irányítást a fiókodon - ilyenkor általában a profilt megnyitva (ezt harmadik fél is tudja, valaki megnézi neked ha nem tudod a linket) átírják az adataidat, jellemzően oroszra.


Ilyenkor a supporthoz kell fordulni. Alapvetően rögtön azzal kezdheted, hogy kérsz egy jelszóemlékeztetőt és vajon kiküldi-e, és mire. Ha már orosz e-mailre fogja, szarban vagy.

2019. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta már kiderült, hogy el lett lopva az acc..

Barátomat feltörték és a nevében küldtek egy linket amit megnyitottam és azóta nem birok bejelentkezni..1 órája írtam a supportnak

2019. ápr. 28. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!