Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sok helyen láttam, hogy...

Juhász Molli kérdése:

Sok helyen láttam, hogy termékeket reklámoznak és ki is sorsolják. Soha nem mertem jelentkezni mert nem tudtam hogyan jut el hozzám a csomag. Szóval tudja egyáltalán ezt valaki? Nyert már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Mert én is szeretnék részt venni egy ilyenen csak mindig féltem hogy jut el hozzám...

2019. máj. 1. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom csomagfutárral.
2019. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na vajon? Futár....
2019. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Atyaég
2019. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen olyan mintha rendelnél egy csomagot csak ez ingyen lesz? Nem?
2019. máj. 2. 06:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezt ingyen rendeled.


Mondjuk kíváncsi leszek hogy hol lehet ingyen rendelni

2019. máj. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 belapus ***** válasza:
100%

A nyereményjáték oldalán ott kellene lennie a játékszabályzatnak.Abban - elvileg - leírásra kerülnek ezek az információk.

Fontos, hogy az ilyen nyereményjátékok jó része csak arra van kitalálva, hogy egy adatbázist gyűjtsenek, ahova el lehet küldeni a levélszemetet.

2019. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Sok ilyen cég fő profilja:ADATBÁZISÉPÍTÉS., E-MAIL MARKETING.
2019. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Félni nem kell, futárral fogják feladni a nyereményt.

Az viszont igaz, hogy sok kamu nyereményjáték van, annak ellenére is, hogy elég szigorú szabályok vonatkoznak ezekre, mind jogi szempontból, mind a facebook szempontjából. Ilyen megosztós/like-olós nyereményjátékot egy ideje már elméletileg nem is lehet csinálni, tiltja a face szabályzata.


Régebben én is szerveztem nyereményjátékot, azt normális volt, nem kamu. Akkor is futárral küldtük a nyereményt, ha személyesen nem tudott bejönni érte.

2019. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én könyvet nyertem egyszer, a játék szervezője kapcsolatba lépett velem, hogy hova postázhatja a könyvet. Bárhová kérhettem, nem volt kötelező a lakcímemre, postapontra is akár.


Másnap megkaptam névnapomra ajándéknak a könyvet. 😀 Gyorsan írtam egy emailt, hogy ne adja fel, sorsolja ki megint. Szerencsére neki közbejött aznap valami, nem tudta feladni, tartott még egy sorsolást és az ott kihúzott személynek feladta másnap és meg is kapta.

2019. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!