Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak, vagy hová...

Mit csináljak, vagy hová fordulhatok ha a face ellenőrizni akarja a személyazonosságom, egy olyan telefonszámmal amit 2 éve nem használok?

Figyelt kérdés

Tegnap kidobott a Face a régi számom van még megadva ami már nincs meg,mindenképpen oda akarja küldözgetni a 6 jegyű kódot. Mivel nem kamu face,így személyivel és emailel is tudom igazolni magam.

Hová tudnék írni ezzel kacsolatban?

Állítólag valaki fel akarta törni? ötletek?



2019. máj. 12. 11:05
 1/2 anonim válasza:
Hát nem tudom a Facebooknak nem igazán van elérhetősége szóval marad a súgóközpont meg ilyesmik. Ha itt nem találod akkor én is azt mondom hogy valaki megbízhatóval, ügyessel törjétek fel. Ha ez sem megy akkor csinálj új Facebookot. Más út nagyon nincs. A számhoz tartozó sim meg gondolom már nincs meg..
2019. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a telefonszám nem hogy nincs meg,de közel 2 éve le is van tiltva 🙄
2019. máj. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!