Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Tinder honnan tudja az...

A Tinder honnan tudja az email cimemet, amikor telefonszámmal regisztráltam?

Figyelt kérdés

Töröltem magam, eltelt egy hosszabb időszak. Nyilván nem csak az appot töröltem gondolván, hogy akkor minden rendben, NEM vagyok retardált.


Később telefonszámmal regisztráltam újra, természetesen nem látszódtak a régi matchek, de amikor vettem egy kiemelést (1100 ft - lehet jönni irigységgel, de nekem telik erre is) akkor az email cimemre küldtek visszaigazolást. Nem magyarázat a Google, mert nem a Playen keresztül fizettem, hanem közvetlenül a tindernek Windowson.


Nyilván ha egy törléssel megoldható lenne, hogy az ember üres lappal kezdhessen, akkor nem tartana ott a tinder, ahol.


A netes társkeresőknek a nők hozzák a "vásárlókat" akik férfiak. A nők akkor használják szivesen a társkeresőt, ha nem irnak nekik vállalhatatlan pasik hordái, hanem csak válogatottan jó férfiak. A férfiak viszont nyilván pénzzel probálják áthidalni, ha valamiért nem tartoznak automatikusan a jó pasik körébe (értsd kinézetileg)....persze ez innentől egy szerencsejáték, mert a Tinder csak az esélyt adja el látszólag, de senki sem tudja rajtuk számonkérni, hogy tényleg mutatják e a kártyámat más nőknek, illetve milyen nőknek.


Nyilván a népszerüség mérésével és viselkedés elemzésével rangsorolni lehet az embereket, hogy ki mennyit ér. Tök könnyen meg tudják állapitani, hogy ki mennyit randizik, elég csak azt naplózniuk, ha két felhasználó telefonja valamelyikük lakóhelyén van éjszaka.


A sikertelen férfiak meg mennek a levesbe, nem fogják őket mutatni a nöknek, mert nem akarják őket elijeszteni.


De az, hogy a GDPR-nak nem akarnak megfelelni, és törlés után is tárolják az adataimat, és ezt le is tagadják, az kicsit felháboritó.


2019. ápr. 6. 12:05
 1/4 anonim válasza:
34%
Legalább nekem nem kell fizetni ahhoz, hogy felfigyeljenek rám a nők :)
2019. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak kár hogy ehhez pizsamát kell felvegyél és be kell feküdj az ágyba aludni
2019. ápr. 6. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Epp valaszolni szerettem volna, de a kerdezo modora ajajaj inkabb megtartom magamnak :)
2019. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem így is több nő figyel fel rá az álmában, mint nem rád, kedves kérdező. :)
2019. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!