Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kamu vagy tényleg csinált...

Kamu vagy tényleg csinált valaki egy videót?

Figyelt kérdés
A citromail fiókomra kaptam egy emailt elvileg a saját emailemről. Ez volt a megtévesztő. Azt írta megfertőzte egy vírussal és készített rólam egy videót amit elküld minden ismerősömnek mert minden adatomhoz hozzá fért ezáltal hacsak nem utalok el egy megadott címre 200 dollárt. Szerintetek kamu vagy tényleg valahogy csinált egy videót?azt írta sex közben elinditotta a kamerákat. És 48 órám van utalni.
2019. jún. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed fel még ezt a kérdést?
2019. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi:

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

és az alábbi:

* https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9940..

topikokban már kiveséztük a témát: igen ez egy kamu, beugratós levél, nem kell megijedni. Figyelmen kívül kell hagyni és törölni kell a levelet.

2019. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet kaptam én is gmailes postafiókra, töröld.
2019. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezt most írtam ki először. Ezek szerint más is kapott ilyet. De én nem írtam ki csak most. Mivel ezt ma kaptam.
2019. jún. 18. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen és hasonló videókkal folyton bepróbálkoznak.

Ha alaposabban megnézed a levél fejlécét, látható benne hogy mexikó / kína meg ki tudja honnan küldi, csak a headerbe behamisította az email címed.

2019. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről a "Shut up and dance" nevű Black Mirror-rész jut eszembe.

Ne dőlj be neki, baromság.

2019. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2019. jún. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!