Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Masztizós webcamos zsarolómail...

Masztizós webcamos zsarolómail ugye kamu? Nincs is webcam a gépemen.

Figyelt kérdés

Itt a teljes szövege:


Szia!


Amint már észrevetted, e-mailt küldtem neked a fiókodból.

Ez azt jelenti, hogy teljes körű hozzáféréssel rendelkezem az Ön eszközéhez


Több hónapig figyelek téged.

Tény, hogy egy webhelyen keresztül fertőzött meg egy kártevővel.


Ha nem ismeri ezt, elmagyarázom.

A trójai vírus teljes hozzáférést biztosít a készülék operációs rendszeréhez.

Ez azt jelenti, hogy mindent láthatok a képernyőn, kapcsolja be a fényképezőgépet és a mikrofont. De nem tudod róla.


Hozzáférhetem az összes kapcsolatodhoz és minden levelezéshez.


Miért nem fedezte fel a víruskereső a rosszindulatú programokat?

Válasz: A rosszindulatú program az illesztőprogramot használja, 4 óránként frissítem aláírásait, hogy a víruskereső csendben legyen.


Készítettem egy videót, amely megmutatja, hogyan maszturbáltál a képernyő bal oldalán.

A képernyő jobb oldalán látható a megtekintett videó.

Egy egérkattintással elküldhetem ezt a videót az összes e-mail címemre és kapcsolatodra a szociális hálózatokon.

Elérhetem az összes e-mail levelezést és üzenetküldőt is.


Ha ezt meg akarja akadályozni,

helyezze át a $200(USD) összeget a bitcoin címemre (ha nem tudod, hogyan kell ezt csinálni, írj a Google-nak: "Buy Bitcoin").


A bitcoin címem (BTC Wallet): 18JK7BTJkcQL8v2BHtRpwZAvXE4Sgn8jBL


Amint elküldi nekem a bitcoinokat, törlöm a videót. Soha többé nem hallasz engem.

50 órát (több mint 2 nap) adok neked.

Van egy értesítésem, amely elolvassa ezt a levelet, és az időzítő akkor fog működni, amikor meglátja ezt a levelet.


A panasz benyújtása valahol nincs értelme, mert ezt az e-mailt nem lehet követni, mint a bitcoin címem.

Nem hibázok.


Ha úgy találom, hogy megosztotta ezt az üzenetet valakivel, a videó azonnal el lesz osztva.


Üdvözlettel!


2019. jún. 18. 14:50
1 2 3
 1/23 szántóvető ***** válasza:
87%
ezért kell lecsukott laptopképernyő mellett verni a lompost.
2019. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
de most komolyan,én ilyeneket miért nem kapok? xd
2019. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Kamu. Viszont menj rá az email információira. Nézd meg, hogy pontosan honnan küldték. Gmailnél az talán "nyers email megtekintése" vagy valami hasonló néven fut. Ha tényleg a saját fiókodból küldték, akkor azonnal változtass jelszót minden helyen. Ha nem, akkor sem árt.

De ez garantáltan kamu, a hiszékeny emberekből próbálnak kicsalni egy kis pénzt. Már az, hogy "több hónapig figyeltek" elég hihetetlen és abszurd. Rongyos 200 dollárért túl nagy erőbefektetés lenne hónapokig szemmel tartani valakit, plusz akkor valszeg komolyabb dolgokkal zsarolhatna már, mint egy egyszerű videó.

2019. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szerintem hamar lebuksz,figyel.
2019. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"ezért kell lecsukott laptopképernyő mellett verni a lompost."



Madárkám. Nincs laptopom és nincs webcamom.... asztali gép.

2019. jún. 18. 15:02
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Black Mirror, Shut Up & Dance


Ha nincs webkamerád akkor hogy a francba ne lenne kamu. Ettől még egy trójait benyalhattál.


"Amint már észrevetted, e-mailt küldtem neked a fiókodból." - ez alatt mit ért?


Ez a google fordítós szöveg zseniális.

2019. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Kiegészítésem #3-hoz:

Az email szövege google translate szagú nagyon. Én napi 10-15 ilyet kapok a régi freemail fiókomra. Néha "ügyvédek" írnak, hogy több millió dollárt örököltem, néha repülőtársaságok akarnak tízezres kártérítést fizetni, néha az fbi akar 400-500 dollárokat behajtani rajtam, meg hasonló cuccok.

Mind kamu, csak próbálnak olyan dolgot találni, amit el tudsz hinni és válaszolsz így rá, fizetsz nekik, megadod az adataid, stb.

2019. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy rémisztgetős levél nem kell megijedni.

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9940..

a #19-es hozzászólásban írtam már erről.


Ne utalj, ne kattints - hagyd levelet figyelmen kívül/töröld.


Az említett Bitcoin-tárca feketelistán van:

[link]

2019. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2019. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ugyanilyet, és csak röhögtem rajta. Egyrészt le van takarva a webkamerám, másrészt a zuhanyzóban szoktam maszturbálni, ahová hülye lennék bármilyen elektronikus eszközt bevinni. Gyenge próbálkozás, ez már a 21. század.
2019. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!