Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megtudná mondani valaki hogy...

Megtudná mondani valaki hogy melyik a jobb vírusirtó az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Nod32 Smart Security vagy Avast 5 Internet Security
2010. júl. 11. 15:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy megveszem az internet securityt, de már akkor ebbe se vagyok biztos, nem tudom hogy mivel járok jobban, ha használok egy ingyenes avastot, vagy megveszek egy internet secutityt.
2010. júl. 12. 20:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Itt van egy összehasonlítás, bár itt a Pro verzióval hasonlítja össze, tehát ha az ingyenes-t figyeled rajta, azt nézd rajta, hogy kevesebbet tud mint a Pro verzió
2010. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ittvan bocsi egy átláthatóbb, előző vagyok: [link]
2010. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
avast mellett én szívtam.. Sokáig használtam.ESET-et használom nemtört verziót rendesen beállítva de gondom azóta sincs nekem se..
2010. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vedd meg! Ha már veszel egy biztonsági programot, ezernyi jobb is van, mint az avast... Az amúgy is egy sz..r. Nem tudom elhinni, h. fél év alatt egy trójai akart hozzám behatolni.

Én is gondolkozom azon, h. lecseréljem, de sajnos nagyon megszoktam.

2010. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mit kellene megvenni ami jobb mint az avast, de azért nem sokkal drágább?
2010. júl. 13. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!