Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Canon 4000d fényképezőről, ki...

Canon 4000d fényképezőről, ki hogy teszi át gépre a képeket?

Figyelt kérdés
Usb kábel amit vettem hozzá nem működik, van valamilyen wifis megoldás, azt még nem néztem át, de jobban szeretnék a hagyományos módszereknél maradni.

2019. júl. 24. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire rögzít? Ha memóriakártyára, akkor egyszerűen berakod azt a gépedbe. Ha nincs benne olvasó, vegyél egy USB-s olvasót! Ha saját memóriája van a fényképezőnek, először át kell rakni memóriakártyára az adatokat.
2019. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

"Az EOS Utility segítségével EOS fényképezőgépéről könnyedén vihet át képeket számítógépére. Az összes képet egyszerre átviheti, vagy egyesével ki is választhatja az átvinni kívánt képeket. A szoftver könnyen integrálható a Digital Photo Professional és az ImageBrowser EX szoftverekkel.

Az EOS Utility ezen kívül a fényképezőgép számítógépről történő távoli vezérlését is lehetővé teszi USB-kábelen, Wi-Fi-n..."


[link]

2019. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végülis a wifis, telefonra átküldős megoldás maradt és sikerült is. Usbn sajnos a canonos programmal se kapcsolódott.
2019. júl. 24. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

én kb 2x használtam az elmúlt 10 évben a közvetlen USB letöltést és akkor is sokat szenvedtem vele, hogy összejöjjön, de muszáj volt, így megoldottam valahogyan. sok tapasztalatom nincs vele, de szerintem a menüben valahol be kell kapcsolni, hogy mass storage eszközként lássa a gépet - vagy valami ilyesmi.

ha nagyon nem megy a kézikönyvben leírt módon, akkor kérdezd meg márkaboltban, márkaszervizben, vagy a telefonos ügyfélszolgálatukon. azért vannak, hogys egítsenek!


a hagyományos megoldás az, hogy kiveszed a kártyát és bedugod egy kártyaolvasóba, azzal töltöd le a képeket. igen, ehhez venni kell egy kártyaolvasót, ha nincs a számítógépben beépítve, de megéri. általában gyorsabb, mint a WiFi, sőt sok esetben a közvetlen kábelezésnél is. persze ha csak néhány képről van szó, akkor nem számít annyit a sebesség.

2019. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SD kártya ki, be átalakítóba, átalakító a gépbe és másolás
2019. júl. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!