Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jeleníti meg a...

Miért nem jeleníti meg a számítógép a képeket (a fényképezőről)?

Figyelt kérdés

Fényképezőről rakom fel gépre mindig a képeket, de amiket ma fényképeztem, és átmásoltam a számítógépre azt írja hogy nincs villámnézet, (az utolsó kb 9 képet megnyitja) pedig a fényképezőn meg lehet nézni, az összeset van 3-4 videó is köztük azokat sem lehet megnézni a számítógépen, a fgépen azok is jók..

Mitől lehet ez, valahogy meg lehet csinálni, hogy a szgépen is jók legyenek a képek?


2011. júl. 15. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A sima Windows kép- és faxmegjelenítő szokott ilyet csinálni, ha nincs elég memória, vagy vár a thumbnailek betöltésére. Próbálj ki egy képnézésre alkalmas programot, hogy mit csinál vele, például IrfanView, XnView.
2011. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Közben sikerült megoldanom be kellett olvasni a képeket, pedig eddig mindig csak másoltam aztán beillasztettem... mindegy az a lényeg hogy most jó :)
2011. júl. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!