Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Etherium vagy Zcash bányászata...

Etherium vagy Zcash bányászata éri meg jobban AMD kártyával?

Figyelt kérdés
Egy kártya van csak a gépben RX 470. A koleszban használnám ott nem kell fizetnem érte. Mennyit hozhatna 1 hónapban ha csak akkor bányásztatnám amikor nem gamelek éppen, tehát úgy napi 10 órát bányászna kb?

2019. júl. 28. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
szerencsére vagy 100ft ot már.
2019. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És ez neked miért jó? Boldogabb vagy tőle? lol
2019. júl. 28. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg olyan keveset hozna, hogy még az RX 470 árát se hozná be több év alatt.

Ráadásul ha egy kártyát bányászatra ÉS gaming-re is használsz, az bizony elég hamar meg fog dögleni.

2019. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sosem értettem honnan ez a bitcoin gyűlölet egyeseknél? Ez is afféle magyar mentalitás szerintem, minthogy egyes márkákat és termékeket meg indokolatlanul felmagasztalunk. Külföldi fórumokon ez egyáltalán nem jellemző legalábbis.
2019. júl. 28. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Onnan van ez az "indokolatlan" bitcoin gyűlölet (hozzáteszem az egész világon) mert emberek százezreit károsították meg azzal, hogy feltornázták hardver árakat a bányászattal az egekbe.

Én cirka 200+ ezer forintot buktam 1 év alatt a gépemen, csak azért mert kénytelen voltam akkor megvenni a GPU-t megy egyéb cuccokat mikor a túlkereslet miatt undorító módon az összes cég 2x áron árulta a termékeit.


Most meg hogy lecsengőben van ez a bitcoin őrület elárasztották a használt piacot a széthajtott GPU-kkal. Gondolom te se örülnél ha egy szarrá hajtott prémium GPU-t vennél amiről nem tudnád hogy bányászatra pörgött 100%-on mondjuk 30 ezer órát.

Mellesleg tonna szám vannak fórumok ahol leírják hogy házi bányászat egy GPU-val szart sem ér már.

2019. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudod egyszerre használni mindkettőre. Ha nem feszeled alul a VGA-t, akkor nagyon hamar meg fogja adni magát a bányászattal. Ha bányászol vele és BIOS csere volt, alulfeszeled a VGA-t, leveszed a GPU órajelet, átállítod a memória időzítését, akkor meg játékban lesz gyenge, lehet, hogy el sem indulnak így.
2019. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!