Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy HP prodesk g2 mini...

Kiskelcsi1 kérdése:

Adott egy HP prodesk g2 mini pc Intel hd graphic 530 integrált kártyával. Hogyan és hol tudom beállítani hogy a videókártya mennyi memóriát használjon? Pontos leírást szeretnék, ha lehet.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 06:20
 1/4 hypno ***** válasza:

Angol megy?


Belépsz a BIOS-ba (A használati utasításban le van írva, hogy hogyan kell)

Az "Advanced" fülön megkeresed a "Share memory" vagy ezzel egyenértékű opciót. Beállítod a neked megfelelő értéket, majd a "save and exit" gombbal kilépsz.

2019. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
Hagyd alapértelmezetten, az rendszerint dynamic vram szokott lenni, ami azt jelenti hogy annyit csíp le a fizikaiból amennyi éppen szükséges. Ha egyébként memóriagondjaid vannak akkor meg inkább bővíts ha tudsz és van miből.
2019. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs memória gondom, 12gb ram van a gépben, lecsekkoltam és azt írja, 1gb-ot használ a videó kártya. 4k-s videok icipicit akadoznak 55”-os tv-n, ezért gondoltam, ha esetleg egy keveset tólnék még a kártyára, ez lehet, hogy megszűnne. Hdmi kábellal biztos nincs gond, most cseréltem 2.2-re... Mindenesetre köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2019. ápr. 1. 09:47
 4/4 MGéza ***** válasza:
Esetleg így újraolvasva az lehet a hiba hogy nem két azonos rammodul van a gépben, így bukod az integráltnál a dual channelt, ami erősen megfogja a teljesítményét.
2019. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!