Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem magától leáll....

A számítógépem magától leáll. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hőmérséklete nem haladja meg az 50 fokot. Most cseréltem ki a hűtőpasztát. Nem tudom mi lehet a baj. Lehet ez szoftveres hiba?

2019. júl. 29. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha "leáll" alatt azt érted, hogy azonnal kikapcsol, az nehezen lesz szoftveres hiba.

Esetleg kicsit több információt adhatnál, illetve megpróbálhatnád behatárolni, hogy mikor áll le!

Egyébként esélyes, hogy táphiba.

2019. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csinalok valamit... Ez utan az tortenik, hogy kikapcsol a gep es ujraindul. Amit eppen nem mentettem el az elveszik, es teljesen olyan, mint egy ujraindítás.
2019. júl. 29. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent elfelejt? Akkor pedig a Bios elemet kell kicserélni.
2019. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én a tápra gondolok, vagy valamilyen alaplap hiba.
2019. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első körben tápcsere, ha nem oldja meg akkor alaplapcsere.
2019. júl. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tápot 1 hónapja cseréltem. Szerintem nem az a hiba.
2019. júl. 30. 07:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a probléma amúgy nincs minden használatnál. Egyszer csak próba kedvéért két órán kereaztül futtattam,és semmi. Máskor csak egyszerűen kidob.
2019. júl. 30. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!