Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsol be a számítógépe...

Mitől kapcsol be a számítógépem magától?

Figyelt kérdés
Random időközönként, de általában az éjszaka kellős közepén bekapcsol magától a számítógépem. Arra gondoltam,hogy valami baj van belül,de ellenőrizték és semmi baja. Aztán a feladatütemezőben is mindent leállítottam és rendszeresen figyelem,de semmi változás. Nyilván az a megoldás,hogy éjszakára leáramtalanítom,de nekem kissé bonyolultabban kapcsol,hosszú ideig be a gépem,így nem igazán szeretném. Van esetleg valakinek valami ötlete,tanácsa?

2018. febr. 11. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Hát nekem is volt egy párszor hogy magától bekapcsolt a gépem, de nekem azért mert a szobámban a világítást mágneskapcsolókkal/relékkel vezérlem és ha egyszerre többet kapcsolok be akkor kicsit megugrik a feszültség és gondoltam amiatt mert máskor sosem kapcsolt be, nem tudom lehet hogy neked is van valami hasonló berendezés a házadban vagy esetleg a szomszédnál ami ilyen kis időre feszültségváltozást okoz és erre érzékeny a tápegységed
2018. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!