Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a gép...

Miért nem kapcsol be a gép elsőre?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen problémám. Kb. 1 hete vettem bele 16gb ramot, amit rendesen kezel is, de azóta elsőre nem kapcsol be a gép ami szokatlan és furcsa is. Reggel megnyomom a főkapcsolót semmi, várok vele, de semmi. Aztán rájöttem, hogy úgy kapcsol be, hogy a gépházat megdöntöm egy kicsit, látom kivillan a zöld led és bekapcsol. Erre a hibára tudtok valamit mondani?

2019. aug. 2. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

memória modul pont ott lett poros, amiatt rosszul érintkezik? Megdöntöd és akkor a porszem elmozdul és jó?


Szerintem nem árt (talán egy) gép tisztítás. :)

2019. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gép akkor lett teljesen portalanítva, amikor a ramokat betettem, ami kb. 1 hete volt. Tényleg nagyon furcsa, nyomom többször a főkapcsolót semmi. Aztán, a gépházat megdöntöm előre és egyből kigyullad a zöld led, aztán be tudom kapcsolni. Érdekes.
2019. aug. 2. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Tápkábel rendesen be van dugva?

Egyébként így nehéz hogy nem látom, de valószínűleg érintkezési hiba lesz...

2019. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen be van dugva.
2019. aug. 2. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt, hogy lekötöd az alaplapról a főkapcsoló két pinjét és úgy indítod a gépet, hogy a két pint egy vezetővel (csavarhúzó pl.) összeérinted.

Ha így indul, akkor a bekapcsoló gomboddal van baj, ha nem, akkor az alaplapoddal :D

2019. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!