Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelet ez a facebook-on?...

Mit jelet ez a facebook-on? "Jelenleg nem tudod használni a Facebookot. Folyamatban van a fénykép ellenőrzése, amelyet ekkor küldtél nekünk: 05 augusztus. Mindig nagyon ügyelünk a biztonságodra, ezért addig nem fogod tudni használni a Facebookot. "

Figyelt kérdés
Azóta nem tudom használni a fiókomat. Nincs értesítés, semmi. Mikor lehet használni? Napi szinten kell...

2019. aug. 6. 08:17
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
55%

Még igazolványt is fognak kérni és valahány ismerősöd felsorolását...

Én 1 éve hagytam ott őket, mert egy magán oldalnak semmi köze az ember okmányaihoz, illetve ilyen indokolatlan kirúgás után még az sem volt lehetséges (kérésre sem), hogy adatokat mentsek le.


Szóval szerintem ezt a fiókot első körben 1 héten belül ellenőrzik a beküldött adataid alapján, de ha ez nekik nem sikerül el is felejtheted.

Én már 1 éve fb mentes vagyok és legalább megkímélem magam az agymosó hülyeségektől.


Szóval várj pár napot, ha 7 nap alatt nem történik semmi, akkor keresd fel a supportot.

2019. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy olyan képet küldtél be, ami fennakadt az algoritmuson, és gyanús, hogy "erkölcstelen, v szexuális tartalom" van rajta. Van olyan ismerösöm, aki egy klasszikus aktszobor képével futott bele ebbe.

Ha úgy itélik meg, le is tilthatnak napokra-hetekre...

(én is voltam már letiltva, pedig tuti nem küldök be szexképeket)

2019. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!