Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogytudok telefonálni számitóg...

Hogytudok telefonálni számitógépről?

Figyelt kérdés
Linkeljetek oldalakat! vagy irjatook weboldalcimet! Hol tudok ingyen telefonálni?
2010. júl. 12. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Ingyen telefonálásról nem tok. www.wadja.com sms oldal, a legtöbb helyen max. 15 percet kapsz ingyen, anno én is probéltam, kb. 1 működött is. Skype -pal lehet ingyen, de nem vezetéskest,csak azokat, akiknek van skype-juk, illetve ha fizetsz akkor lehet.
2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oberle Gábor ***** válasza:

Pl.: [link]

Elvileg, azt írják, Magyarországra 7 nap alatt 300 percet telefonálhatsz ingyen, de csak ugyanarról az IP címről. A le nem beszélt percek nem vihetők át a következő hétre.

2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oberle Gábor ***** válasza:

Ha jól emlékszem, egy hívás max. 5 perc időtartamú lehet. De ha lejár az ingyenes percek összege, akkor beregisztrálsz egy másik néven és/vagy e-mail címen és máris kezdődik a dolog elölről! ;)

Ál e-mail címeket innen szerezhetsz: [link] vagy [link] vagy [link] vagy [link] vagy [link]

2010. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oberle Gábor ***** válasza:

De legegyszerűbb és legolcsóbb, ha ráveszed az ismerőseidet, hogy telepítsék a gépükre a Skype progit és akkor annyit beszélhettek ingyen, amennyit akartok! :D

Viszont egyszer összehasonlítottam a nem ingyenes hívások díjszabásait a Freecallnál és a Skype-nál, és akkor a Freecall győzött! Legalábbis a magyarországi hívásoknál.

2010. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!