Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a külföldi gép/laptop összerakós oldalak?

Figyelt kérdés

Keresgéltem ilyen külföldi összerakós oldalakat, mint a PCX vagy az iPon. Azon belül is a laptop összerakón akadt meg a szemem, mert nálunk ilyen nincsen.

Pl ezen:


[link]


Nem tudom, hogy ez mennyire megbízható. Rendelt már valaki külföldről? Amígy egy itthon árult laptopnál meg tudom néhzni, hogy pontosan milyen hűtése van, gyakrolatilag alkatrészről aklatrészre meg tudom nézni. De ezt nem.

Jó, itthon is lehet vásárlás előtt hozzátenni ssd-t, ramot, stb, tehát minimálisan lehet módosítani, de beleszólni, hogy milyen videokártya, vagy processzor legyen benne, azt nem.

Szerintetek megéri laptopot "összerakni" külföldi oldalon? Ha esetleg nem, akkor tudtok más, külföldi, megbízható oldalakat, ami olcsóbb? Mert itt is nézegettem, ssd-k meg minden egyéb alkatrész sokkal olcsóbb, meg úgy az egész laptop sokkal olcsóbb, mint ha itthon akarnék venni valami hasonlót. Annyi hátránya lesz a dolognak, hogy a billentyűzet nem magyar kiosztású, de az nekem nem baj.



2019. aug. 8. 15:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!