Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vannak külföldi gépösszerakó...

Vannak külföldi gépösszerakó oldalak, amin ha összerakok egy gépet, egy pár Szent Istvánt meg lehetne spórolni a hazai viszonylathoz képest?

Figyelt kérdés

Vagyis ami úgy átlagban olcsóbb, mint itthon. Mert külföldön általában olcsóbb minden (pl. ebay). Vannak tehát külföldi (ami elérhető angol vagy német nyelven) gépösszerkaó oldalak, hasonlóan a pcx-hez vagy az ipon-hoz?

(Legyetek szivesek, kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy "van(nak)", meg hogy "létezik" stb. Konkrét oldalakat várok. Köszi)

Biztos van amúgy, de én egyet sem ismerek. Meg gondolom oda akkor előreutalás szügséges (pl.paypal) szóval megbízhatö oldal kellene nekem.



2016. júl. 10. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
de.pcpartpicker.com/parts/partlist/
2016. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 amit ír az jó, bár az nem egy darab üzlet, hanem a legjobb (és megbízható)ajánlatokat szedi össze, és lehetőséget biztosít arra, hogy onnan rendeld meg. Egyébként szállítással meg vámokkal együtt lehet nem éri meg annyira, de ahhoz nem értek, na meg ha garanciáztatni kell... De ez csak az én véleményem.
2016. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Összeraktam itt ugyan ezt, mint otthon, és így egy Deákot is meg lehetne spórolni. Ebay-ről szoktam rendelgetni, és sosem került többe, mint ami ki volt írva.
2016. júl. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!