Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ram bővítést szerettem volna,...

Ram bővítést szerettem volna, de nem engedi az újjal,16 gb-ból 7,98 használható, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vettem egy hyper x 8gb 1866 mhz-es ramot es a meglevo is ugyanez csak mashogy nez ki valamivel masabb, nem tudom pontosan hogy miben, de a boltban azt mondtak mukodni fog, nos ha berakom ezt az ujat azt irja ki hogy 16gb bol csak 7,98 gb hasznalhato, ha csak az uj ram van bent akkor elsem indul a gep, else jut a boot menuig kepet se ad. mitol van ez? az alaplap asrock 970 extreme3. mar flashel leis frisitettem a legujabb verziora a lapot. de ugysem jo.

2019. aug. 10. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a ram, amit vettél.
2019. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tamogatna, akkor adna valami jelzest hogy valami nem oke? kepet adna azert?
2019. aug. 10. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem föltétlenül. Memória nélkül kép sincs.

Esetleg ha teheted, kipróbálhatnád egy másik alaplapban.

Ha meg garanciás, vidd vissza.

2019. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!