Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elmész moziba, megnézni azt a...

Elmész moziba, megnézni azt a filmet amit leloptál eredetiben torrentről?

Figyelt kérdés
Én mióta felfedeztem a torrentet, nem járok moziba, sőt ha valaki akar menni, inkább letöltöm neki a filmet. A mozi nem szarabb? Vízhangzik, meg a kúrv@ hangos zene miatt nem hallatszik a szöveg. Most akkór jó a mozi vagy sem?
2010. júl. 12. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyob a kép, jobb a hang és a kamerás felvételnél 1000x jobb a minősége. Én sosem töltök le új filmeket mozis minőségben, max DVD-ripben. Addig meg nem mindig tudok várni, ilyenkor látogatok mozikat.
2010. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én imádok moziba járni,bár sajna ritkán jut rá idő/pénz,de a torrent letöltés nekem túl macerás,meg magyarul alig van meg vmi,akkor még sz*rakodjak a felirattal is még pluszba,hát na persze...Annyira nem érdekelnek a filmek,hogy ennyit vacakoljak velük.Viszont a mozi mindig egy jó kis program,egy kiruccanás!:)
2010. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Pofátlanul drága, ha reális árat kérnének több filmet néznék meg eredetileg a moziban. Utána meg leszedni HD-ban úgy fasza.
2010. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van mind2 előnye hátránya, én házimozizást szeretem. Mozi árából jó kis kaját,nassolni valót dobok össze!
2010. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Mire leszedem a filmet, addigra nem játszák moziban xD

Ilyen kamerás képű, telefonnal felvett hangú SZ@ROKAT nem töltök le. Inkább kivárom. Amúgy ezúzon üzenem az ASVA embereinek, hogy ezzel úgy érzem nem LOPOK meg senkit. Nem venném meg amúgy a filmet, ha nem lehetne letölteni.

2010. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokat jártam régebben moziban, mikor úgy álltam pénzzel. Ezt értem úgy, hogy letöltöttem torrentről, de moziban is megnéztem 90%-át. Ma már kevesebbet, sőt szinte semmit nem járok moziba.


Indokom a következő: A mai filmek egy - két kivétellel ostobák. Torrentröl leszedem, belenézek, hogy egyáltalán érdemes lenne-e megnézni moziban, és arra jutok, hogy nem.

Nem fogok kiadni 1400 forintokat arra, hogy végigaludjak egy filmet, vagy a vetítés közepénél sétáljak ki, mert amit a trailerben bemutattak annyi benne az izgalmas, pénzköltésre való jelenet/rész. Főleg a mostani anyagi helyzetemben. Tehát ha torrentről le is szedek valamit az nem éppen arra van, hogy anyagi veszteséget okozzak egy studiónak, hanem azért, hogy valóban érdemes e megnézni azt amiért elkérik a rengeteg pénzt.

2010. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen! Meg amik vannak előzetesek (youtube) azok is lehetnek becsapósak, lehet a film összes izgalmas jelenetét bemutatták 3 perc alatt, és a többi nagy része dögunalom, csak egy példa rá!
2010. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Nem szoktam torrentről lelopni semmit, maximum letölteni. Ja és ha ilyne rendes fiú vagy töltsél már le nekem pár filmet legalább nem romlik az arányom :) Jó a mozi vagy sem ? nézőpont kérdése.... én nagyon ritkán járok moziba de olyankor általában hallom amit beszélnek mert nem vagyok süket. Kinek a otthoni filmezés kinek a mozizás.
2010. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mozi nagyon drága és cserébe sok film silány (+1 még reklámokat is néznem kell annak ellenére hogy fizettem), ezét nagyon meggondolom, hogy melyik filmet megyek el megnézni moziban.

Kb 1-3 film van évente ami ezt kiérdemli és akkor eszembe se jutna letölteni.

2010. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!