Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google: Ha valaki számítógépen...

Google: Ha valaki számítógépen akar csinálni valamit, ne adj' isten még netje is van mi a frászért nem használja a Google-t <> Google translate-ot vagy valami ilyesmit, mielőtt ideír egy olyan kérdést, amire egy perc alatt megtalálhatja a válasz?

Figyelt kérdés

Nem kevés ideje dolgozom supporton, de eddig tán 1-2 userrel sikerült megértetnem ezt az egyszerű folyamatot: 1., Olvass, mielőtt kérdezel!

2., Kérdezz, mielőtt kattintgatsz...

Egyébként tényleg érdekel a véleményetek: Miért nem akarjátok magatok megtalálni a problémára a megoldást először, aztán - ha végképp nem megy - írnátok be kérdéseket?

Az előző kérdező sem kapott értelmes választ... pfff...: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


2010. júl. 13. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, mire itt választ kap, bőven megtalálja a keresőben. De hát a lustaság nagy Úr :)
2010. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Te sem használtad az itteni keresőt. Ez legalább a századik ilyen "kérdés" :D
2010. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos engem is sokan tartanak ősbunkónak, de legtübbször a google keresés URL-jét szoktam válaszul küldeni nekik...
2010. júl. 13. 13:40
 4/12 A kérdező kommentje:
@13:39 De bizony használtam okoska. Te kipróbáltad? Nem hasonló kérdés érdeket, hanem pont ez.Nomindegyis...
2010. júl. 13. 13:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs kedve keresgélni ~

Azt szokták mondani hogy "lustaság fél egészség" =D

2010. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na jah. Lustaság.

A jó ITs is lusta, azért tud jól automatizálni, hogy a gépek dolgozzanak, ne ő :-D

Ez így okés is, csak akkor azt nem értem, hogy ha valakinek van keze és képes lenne kinyitni az ajtót, akkor miért veszteget időt és kér meg valaki mást erre?

Az egésznek nem az az értelme, hogy minél gyorsabban találja meg a legjobb választ?

2010. júl. 13. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Na de ez személyre szabottabb, és utána is lehet kérdezgetni még, ha elsőre nem ért valamit
2010. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Oberle Gábor ***** válasza:

Egy csomó ember azt sem tudja, mi az a Google!... Nemhogy a Google kereső vagy a Fordító!... Ráadásul nem értik, hogy a belinkelt oldalak (eredménylista) mire használható, hol találják azt, amit egyáltalán keresnek. Ez bizonyos szempontból érthető, mert pl. ha egy filmcím keresésekor a Pirate Bay oldalának a címe lesz az első, akkor bután fognak nézni, hogy hol a film, aminek a címét beírták?...

Szerintem az ECDL vizsgába az internetes keresők részletes használatát is be kéne venni. Mindenképpen tanulni kell ezt is, egy support-osnak vagy informatikusnak tökegyértelmű a dolog, de egy laikusnak, aki még a bekapcsológombot se nagyon találja a gépén, annak a Google egy borzalom... :)

2010. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"@13:39 De bizony használtam okoska."

És akkor miért teszed fel ugyanazt a kérdést mégegyszer? Hogy egyel több legyen?

2010. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

@16:14; 16:59: Van igazság abban amit írtok. Most azért eszembe jutott, hogy amikor én töltöm ki az adóbevallásom, nekem is rengeteg browsolásba telik, mire felfogom, hogy melyik mező egész pontosan mit takar.Na jó, ki bírom tölteni jól, de nekem meg az kínai kicsit.

@okoska: no comment, nem tud olvasni...

2010. júl. 13. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!