Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem unjátok még, hogy szinte...

Nem unjátok még, hogy szinte minden kérdésre az a válasz, hogy Google a barátod?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
google a barátod
2011. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
nekem még ilyet ilyet sose írtak,de nem is tettem fel olyan kérdést.
2011. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert így igaz. :) Vannak olyan kérdések, amiket hogyha beírsz a keresőbe, kijön a válasz. Mármint ha témakört írsz, akkor megtudhatod egy kis kereséssel és ennyi. :) Persze van aki a könnyebb utat választja, ezért nem lehet elítélni őket. :)
2011. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát, az olyan kérdésekre, amikre ezt írják, legtöbbször tényleg elég lenne beírni az adott témát, és az első tíz találatban rögtön ott a válasz.

Konkrétan tovább tart ide beírni a kérdést, mint megnézni a google-ben, de vannak, akik ezt nem érik fel ésszel...

2011. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj! Ha egyszer olyat kérdez valaki, ami a google-ba beírva 1. helyen találatot ad, akkor nem, egyáltalán nem zavar, mert igaz. Én ha kiírok egy kérdést, akkor azért írom ki, mert utána néztem bár, de nem találtam választ. Sőt, itt is beírom először a keresőbe, de ha itt sem kaptam választ, kiírom. Ennyi lenne az egész procedúra. Sokan ezt nem tudják megtenni. Pedig csak egy apróság. És a kérdést is felesleges így kiírni, ezért jön ez a válasz. Szóval jogos.
2011. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem is lehet(ne) minden kérdésre ezt írni
2011. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Engem az zavar, hogy bizonyos témakörökben pár unatkozó nyomi mindenkit 0%-ra lepontozgat több felhasználót használva... röhejesek nagyon.
2011. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én az olyan kérdésekre gondoltam,aminek több verziója is van és több 100 találat jön ki a Google-ban (pl.Wow szerver,bármilyen program,patchek stb....)Most szegény kérdező azok között keresgesse a megfelelőt?
2011. szept. 11. 18:27
 9/21 A kérdező kommentje:

Kérdező Kérdése:

Mondanátok egy magyar videófeltöltő oldalt?


Válaszoló:

Google a barátod


Kérdező:

Igen,a barátom,mivel kigugliztam ezt az oldalt,ahol fel lehet tenni egy ilyen kérdést.

2011. szept. 11. 18:30
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra a kérdésre, amit belinkeltél, beírtam a google-ba, hogy 'magyar videó feltöltő oldal' az első fél oldalon csak, már 3 olyan oldalt találtam!


[link]

2011. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!