Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggolnak a játékok egy...

Davidmagic kérdése:

Miért laggolnak a játékok egy hónapja az asztali számítógépemen? (Több lent! )

Figyelt kérdés

Van egy asztali számítógépem,körülbelül 5 éve van meg,soha semmilyen problémám nem volt vele idáig. Körülbelül egy hónapja tapasztalom,hogy laggolnak a játékok. Van,mikor elindítok egy játékot(PL:far cry 5) és gyönyörűen,akár 100fps-el viszi a gép lagg mentesem.Aztán máskor elindítom,és rettenetesen szaggat,élvezhetetlen a játék. Elvittem a gépet egy számítástechnikai üzletbe,ott mondták,hogy a memóra lehet a baj,ki is próbáltuk másik memóriával,ugyanúgy hol szaggatott,hol nem.Mi lehet akkor a baj?

A konfigurációm:

Nvidia geforce gtx 1070

itel core i5 6600

zalman z170 pro gaming

2x8gb memória

2tb hdd

240gb ssd

RM550x

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 23. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hőfokokat mérted ? Mert nem mindegy, hogy s szobában 20, vagy 30 fok van.
2019. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, futtattam olyan teszteket, ami méri a hőfokot, de azzal nincsen probléma szerencsére.
2019. aug. 23. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:

"Van egy asztali számítógépem,körülbelül 5 éve van meg"


I5 6600 és egy gtx 1070-el 4-3 évnél nem lehet öregebb a géped.

2019. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, elírtam, inkább 4 az :)
2019. aug. 23. 18:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak még egyébként a számítógép üzletben, hogy alaplap hiba is lehet. Azt lehet valahogy tesztelni?
2019. aug. 23. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyu. Ha egy számtech boltban nem tudták feltárni a hiba okát, akkor ne várd tőlünk a távdiagnosztikát.

Találgatni, tippelgetni te is pont úgy tudsz mint mi. valami rossz benne. erre ennyit lehet mondani.

2019. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A számtech boltban ez a két tipp volt. A memóriát kicseréltük, nem az volt a gond. Az alaplapot nyilván nem cseréltük ki, mert macerás. Ha én hallgatok rájuk, és veszek egy új alaplapot, olyat ami most benne van, és mégsem az lesz a hiba, akkor az kidobott pénz lesz. (memória volt itthon, nem vettem újat) csak arra szeretnék rájönni, hogy az alaplappal van e gond. Arra létezik valami tesztprogram, ami kimutatja hogy bármi baja van?
2019. aug. 23. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Pár hete olvastam egy úgyan ilyen kérdést és ha jól emlékszem a táp-videókártya csatlakozója okozta a hibát.
2019. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van az alaplapon négy visszajelző led, és mindig a memória lednél áll meg egy kicsit. Kb 6-8 másodpercet.
2019. aug. 23. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vírus?.
2019. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!