Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha megvenném a rainbow six...

Ha megvenném a rainbow six siege játékot mint cd-ben de nincsen a gépemben cd meghajtó akkor lenne a dobozban egy aktiváló kód?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egyébként tökmindegy, hogy van a gépedben CD meghajtó vagy nincs, az aktiváló kód úgyis benne lesz a dobozban.
2019. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manapság a játékok lemezei csak telepítésre szolgálnak, konzolon is. Régi játékokkal lehet baj, ahol a másolásvédelem a része a lemez ellenőrzése.
2019. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Megveheted közvetlenül a Steam rendszerről is.

Környezet kímélőbb és olcsóbb. És azonnal megvan.

2019. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen kapsz hozzá kodot.

De lehetőleg úgy vedd meg boltan cdsen!

Uplayen sokkal olcsóbb ráadásul pont most akciós!!!!!

8 euró összesen !


Szóval hacsak nem akarod otthon nézegetni a CDt meg a broítót + 6-7 ezer forintért akkor javaslom, hogy tölsd le a Uplayt az Ubisoft oldalálról és ott megveheted :)

vagy itt egy link az ubi oldalára itt is megveheted:


[link]

Én már onnan 2szer vettem meg a játékot :) HA van kedved tolhatjuk is :)

2019. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agonoize válasza:
Szerintem ne vedd meg mert tele van köcsöggel még a saját csapat társaid is simán kilőnek :D
2019. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!