Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a gitár megérte?

DDavid003 kérdése:

Szerintetek ez a gitár megérte?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok szerettem volna egy elektromos gitárt bementem egy üzletbe és ajánlottak egy Aria 714-std nevű gitárt. Meg is vettem 50k ért tökjól szól csak mozok a hátsó dupla hangszedő. De nem ez alényeg hanem hogy nem sok jót halottam erről a márkáról. Leht hogy átbasztak? Nagyon rossz választás volt? A szaki amúgy azt mondta hogy eze gy minőségi gitár kezdőknek jó és hogy ő is ezzel a márkával kezdett.

2019. szept. 2. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát már most széthullik és arra vagy kíváncsi hogy átvertek-e? :D Ez aranyos.
2019. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D AZt nem lehet valahogy rendesen rögzíteni?
2019. szept. 2. 18:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg vigyem vissza?
2019. szept. 2. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát 50-ért ne várjál Stratocaster minőséget. Egyébként a képekről úgy tűnik, hogy valami csavar rögzíti. Lehet, hogy az lazult ki. Szorosra húzod azt' kész.
2019. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Kommentelj még plíz.
2019. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne húzd szorosra, mert akkor ráhúzod a húrokra és nem fog szólni. A hangszedőket rugók nyomják a helyükre, azokkal a a csavarokkal a húroktól való távolságot lehet beállítani. Teljesen normális, ha nem sziklaszilárdan vannak a helyükön.
2019. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszuskulcs, nekem anno csak egy vacak rétegelt testű koreai fender stratocaster kópia jutott első elektromos gitárnak és egyből leesett hogy átcsesztek hogy nem egy USA fender 24.500ft-ért. :-D Teljesen jó volt az is tanulni és több koncertet megjárt és még mindig a szívem csücske maradt az a gitárom is, sőt.
2019. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz márka, első gitárnak meg már majdhogynem túlzás :)


De nem is a legteteje, mint a Gibson, Godin, Schecter, BC Rich, stb.


A pikupot meg meg lehet csavarozni szerintem, ha elviszed hangszerészhez, biztos megcsinálja, bár akkor már beallíttatni és húrozni is érdemes

2020. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!