Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore kvíz? Erre a 2 kérdésre...

Ncore kvíz? Erre a 2 kérdésre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2 kérdés nem megy.

1. A kliensemben fut 30 torrent, melyeket az oldalról töltöttem le. Az oldal azt mutatja, hogy csak 20-at seedelek, miért van ez?

c választ gondolom helyesnek, ami "Egy adott ranghoz meg van szabva, hogy hány torrentet tud egyszerre seedelni"


7. Augusztus 3-át írunk, s le szeretnék tölteni egy filmet, melyen van 76 seeder. A kliensben nem indul el a letöltés, pedig tegnap még tudtam letölteni. Mi lehet az oka?

Itt pedig a "Letöltésmegvonást kaptam" a jó?


2019. szept. 5. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

elsőre nem az, mert az oldalnak sem lenne "profitáló" ha pont a seedelést korlátoznák, maximum a leechnek lenne értelme.

Egyébként meg ahogy írták, a wikiben van az összes válasz, még keresője is van asszem.

2019. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valaki lehetne olyan rendes, és leírhatná a válaszokat.
2019. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nCore wiki igazán "rendes", leírja a válaszokat.

Csupán értő olvasás és logikus kereső-használat szükséges hozzá...

2019. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hogyne, annyira jól írja le a wiki hogy mindenki 6 pontokat ér el (Fórumokon is sokan írják). Hidd el, aki elkezdi a quizt kitölteni elolvassa a wiki. Van egy másik topic, ahol a srác kirakta miket jelölt be, és 6 jó válasza volt, pedig a wiki szerint 8/8-nak kellett volna lennie.
2019. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

ha így van, akkor a staff a hibás. Vagy a wiki nem teljes, de az ugye megintcsak a staff hibája...

2019. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8/8, egyáltalán nem volt nehéz:)

Amikre gondoltál, egyik sem a helyes válasz:/

2019. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!