Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

Windows 10 volt a gépemen. Ma újra akartam telepíteni az egészet.

Be boot-ol, de a "Fájlok előkészítése a telepítéshez" résznél egyszerűen fogja magát a gép és újraindul. 10-20 % között szokta újraindítani.

Nem értem...

Nem a tápegység a gond mert próbáltam 2-vel is, tudom hogy jók.

Videókártya is jó nincs baja, ez biztos.

Processzor is működött az újratelepítés előtt megfelelően.


Maradt az alaplap és a vinyó. Alaplapon próbálgattam a bios frissítéseket, de frissebbel is ugyan az a probléma.

Vinyót még nem néztem...



Gép:

Amd Athlon x4 950

Asrock AB350M Pro4

WD blue 1TB

MSI GTX 1050 Ti


A Windows-t a microsoft oldaláról szedtem le. De próbáltam fatbringer féle ncore-os verziót. Ugyan az a probléma. Próbáltam DVD-vel felrakni (az eredetit nem lehet DVD-re így ez csak ncore-os), illetve külső USB-s merevlemezzel is, ami 1tb -os.


Elakadtam... help.



2019. szept. 6. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
A soros megkönyörült rajtad és megpróbál rávenni, hogy használj valami rendes operációs rendszert.
2019. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!