Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom feltelepíteni a...

BodorTibor kérdése:

Hogyan tudom feltelepíteni a Heroes of Might and Magic 3- at windows 10-re?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy laptopom, és egy kűlső vincseszterről másoltam rá a játékot. A baj csak az, hogy nem tudom elindítani. Kiírta, hogy töltsem le a "msvcp110,és msvcr110-et." ezt meg is tettem, belemásoltam a mappájába, de még mindig nem megy. Azt írja most, hogy "Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni". Van valakinek ötlete, hogy ezt hogy lehetne megoldani? Köszi!

2019. jún. 21. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
2019. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az már régen rosszul kezdődik, ha DLL-hiba esetén random töltögetsz le egyező nevű DLL-fájlokat. Ez a hiba valamilyen szükséges kiegészítő program hiányára utal. Ahogy én olvastam, ez a hiba a Visual C++ nevű kiegészítő program hiányáról árulkodik.

Ha minden igaz, lesz a játék telepítési könyvtárán belül egy "CommonRedist" nevű mappa. Nyisd meg ezt és az itt megtalálható dolgokat telepítsd fel.

Ha nem találnál ilyen mappát, akkor nincs perpillanat ötletem, mivel nem tudom melyik verzió kell pontosan a játéknak.

2019. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második hozzászóló (kiskeni). Kipróbáltam amit mondtál és bevált. Feltelepítettem mindent, és azóta működik a játék. Köszönöm szépen!
2019. jún. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!