Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy melyik a jobb zene minőség?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán például a között, hogy ha a YouTube-on hallgatom vagy megvan nekem egy .mp3 fájlba? Megtudom valahonnan állapítani, hogy milyen a minősége?

( Nekem tök másképp hallatszik most a zene amikor letöltöttem mint amikor YT-n hallgattam )


2010. júl. 14. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallani kell. Youtube-on általában rosszabb minőségűek.
2010. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

A többi kérdésre tudja valaki a választ? =]

2010. júl. 14. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Lejátszóban meg kell nézni a médiainformációikat, az a jobb amelyiknek nagyobb a bitrátája, viszont ha nem azonos a két fájl kiterjesztése akkor ez a módszer nem feltétlenül hasznos és lehet hogy a kisebb bitrátájú lesz a jobb pl.: egy 128-as aac biztos jobb mint egy 160-as mp3
2010. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megtaláltam!

Mostantól nem a YTról fogok zenét letölteni =]]]

2010. júl. 14. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:

YT-n 160-ban vannak a zenék általában, de be lehet szerezni azt 320-ban is általában, vagy Lossless-ben. :))

Persze függ a forrás minőségétől is és a kódolótól. Cd és Cd között is nagy a különbség, meg egy Néró és egy jobb rippelő által készített mp3 különbségét is lehet hallani...ha oda figyelsz. Ha nem vagy erre kihegyezve, akkor elmegy a YT is...

2010. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!