Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
peti0372 nevű felhasználó kérdése:

Windows 0xc000007b hibaüzenet segítség?

Sziasztok. Tegnap vásároltam egy PNY 120Gb-os SSD-t. Be lett szerelve a gépbe, az volt a tervem hogy erre megy a rendszer videókártya stb.. a másik winchesterre pedig a játékok filmek... Olyan problémám lenne hogy fel lett telepítve a rendszer, eddig minden megfelelően működik. Gondoltam kipróbálom egy játékkal is. Sajnos a játékoknál kiír 2 dll- fájlt. (azokat sikeresen megoldottam) utána viszont ezt a 0xc000007b hibaüzenetet írja ki. már mindent próbáltam amit a neten találtam, különböző programokat letőltöttem videókat néztem hátha sikerül valamit álitgatni, de sajnos sikertelenül. (Elkeseredésemben reggel újratelepítettem a géped de sajnos ugyan azt írja.) esetleg ha valaki segítene - tanácsot adna hogy mit kellene csinálnom azt megköszönném.

szept. 11. 14:50  Privát üzenet  

A válasz
Nekem ugyanezt a hibát az újratelepítés oldotta meg. Jogtiszta a rendszered?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 13. 11:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
0xc000007b hibaüzenet mivel oldható meg?
0xc000007b hibaüzenet?
Hogyan oldjam meg a Garry's Mod indításánál a 0xc000007b nevű hibát? (A hibaüzenet és a többi infó lent. )
0xc000007b hibaüzenet?
Mi az a 0xc000007b hibaüzenet?
0xc000007b hibaüzenet, Assassin's creed black flag, mi a baj?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!