Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wordben valaki képes átírni...

Wordben valaki képes átírni az oldalszámokat úgy hogy a tartalomjegyzékben is átíródjon automatikusan?

Figyelt kérdés

Wordben kaptam egy házi feladatot, nagyjából látszik is hogy elkészültem (persze át kell írjam az egészet saját nyelvezetre), de az már idő kérdése, viszont az oldalszámot nem tudom átírni úgy hogy stimmeljen a tartalomjegyzékben lévő frissíthető beosztott résszel.

Ahogy látszik az első oldal számozatlan, ez jó is így ez elő volt írva, viszont a második oldaltól 4-es számozással indul az egész a végéig és azt kérném hogy valaki át tudja-e ezt írni 2-esre és onnantól növekedne? - persze ahogy írtam úgy hogy a tartalomjegyzék programozott része is azonos legyen az oldalszámokkal? Tehát frissítéssel átváltozzon. Nekem egyáltalán nem megy, pedig már fél órája próbálkoztam.



2019. szept. 15. 00:51
 1/2 A kérdező kommentje:

www.mediafirePONTcom/file/p4ppdqfsmo3m9c1/Targonca_munkav%E9delem_Inf%F3ra_F%E9lk%E9sz.docx/file


Itt érhető el a Word formátumú doksi.

(A PONT-okat írjátok át .-ra)

2019. szept. 15. 00:52
 2/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
100%
Klikkelj duplán az élőfejben, vagy élőlábban, hogy előjöjjön az Élőfej/Élőláb eszköztár. Balról a harmadik ikon Oldalszám, nyisd le, Oldalszámok formázása. A Számozás módjánál nézd meg, hogy mi a kezdő sorsszám, azt állítsd át kettővel kisebbre.
2019. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!