Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet automatikusan-köz...

Hogyan lehet automatikusan-közvetlenül kapcsolódni a Diginetre a Windows 7-ről?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki irná,hogy nézzem meg a gyakori kérdésekben,megnéztem!!Az ott kapott instrukciók,egyike sem volt megvalósitható!!A kapott válaszokat követve,egyszercsak elértem egy olyan pontra,ami nem volt az én gépemen,vagy linkeltek egy megoldást,ami nem volt megnyitható.Egyetlen értelmes megoldást sem találtam.Szélessávu ltp.-i kábeltévém van,router nélkül.Megköszönném a valós segitséget.Üdv.
2019. júl. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Start menü --> Vezérlőpult --> Hálózati kapcsolatok, és az itt lévő kapcsolatodat jobb klikk átnevezéssel nevezd át valami egytagú, ékezet nélkülire, pl. digi.

Utána start menü --> futtatás -->regedit, navigálj ide (másold be ezt a felső sávba):

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Jobb klikk az üres területre --> Új karakterlánc, névnek megadsz bármit, értéknek pedig ezt:

rasdial <kapcsolatnév> <felhasználónév> <jelszó>

Kilépsz a regeditből, újraindítás, és elvileg automatikusan kapcsolódni fog.

2019. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Üdv.Köszi a választ.Elkezdtem,de már az első lépéseknél nem működik!A hálózati kapcsolatoknál a következők vannak,sorban az 1.= szélessávu kapcsolat 2 ,nyilvános hálózat.Hozzáférés tipusa:internet.Kapcsolatok-szélessávu kapcsolat.2.Nem azonositott hálózat,nyilvános hálózat.Hozzáférés tipusa:nincs hálózati hozzáférés,kapcsolatok,helyi kapcsolat.Bármelyikre klikkelek jobb gombbal,nem reagál egyikre sem!!Akkor,most hogyan tovább??Mégegyszer köszi a választ.
2019. júl. 31. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Adapterbeállítások módosítását keresd és ott már át tudod nevezni a szélessávú kapcsolatot.
2019. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első és második válaszoló ! Miért kellene átneveznem a szélessávu kapcsolatot,azon keresztül kapcsolódok,már volt ott egy diginet elnevezésü,nem működött vele /629 kód/.Nem vagyok nagy pc.szakértő,ugyhogy feladom.Nem értem,miért ennyire bonyolult az,hogy bekapcsoláskor közvetlenül kapcsolódjon a netre a pc.Mindig olyan megoldásokat kinál mindenki,ami nálam nem működik.Mindig azt csinálom amit tanácsolnak,de mindig van
2019. aug. 3. 13:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs de véletlenü elment a komment,folytatnám,mindig van egy pont,egy elnevezés,ami nálam nincs. ,igy nem működik a segitség.Számitógépszerelők,szervizek ilyen 10 perces munkát nem vállalnak,ha meg igen,akkor nagyon drágán.Mégegyszer köszönöm a segitőkészségedet.Üdv.
2019. aug. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!