Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bele öntöttek a colát a...

Bele öntöttek a colát a laptopom billentyüzetébe?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Szerencsére működő,de ragad az egész ☹️

Múlt héten hétfőn 9.én vettem. Még csere garis.Sőt van 1 hónap elállás is. De így nem küldjetek vissza.

Lényeg most az lenne mit csináljak,hogy ki tudjam tisztítani. Anyámék meg tudják akkor nagy baj lesz. Légyszi valami jó ötlet? A bill.. cserére nincs pènzem.



2019. szept. 19. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Küldhetem vissza******
2019. szept. 19. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez cserés lesz, mivel egy idő után szét fogja enni a kóla, vagy az oxidáció. Na meg ki tudja, lehet jutott az alaplapnak is, szóval nem ártana felmérni, hogy mi is a helyzet.
2019. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván erre garancia nincsen, úgyhogy semmi ilyen elállásban ne gondolkodj mert egyből kiszúrják az ilyesmit.

Egyszer nekem is befolyt a zero kóla, nem lett semmi baja a gépnek. Mondjuk én egyből porszívóval leszívattam a folyadékot amit nem tudtam már letörölni.

Néhány billentyűt is leszippantott, de azokat simán vissza tudtam pattintani utána.

A modernebb laptopokba (legalábbis amiket én szétszedtem) már úgy van kialakítva a billentyűzet helye, hogy ha beleborul valami folyadék, akkor az ne érje az alaplapot.

Ennek ellenére a cukor hamar el tudja intézni, szóval érdemes lenne kitisztíttatni.

Általában ha ki akarod venni a billt akkor ahhoz le kell kaparni a garancia matricát. Viszont ilyen esetben nem tudom hogy meg marad e a garancia, mármint a folyadék miatt.

2019. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez mindenhogy szívás, ha ki akarod tisztítani, hogy "nyoma se legyen" már le kell szakítani a gari matricát ami miatt ugrik a garancia, vagy benne marad a kóla, de akkor meg amiatt ugrik

szóval a garanciát már el is felejtheted


a helyedben minél hamarabb kitakarítanám, hogy még használható maradjon

2019. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!