Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néha eltűnik a kép a "monitoro...

Néha eltűnik a kép a "monitoron" mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy Samsung LED tv-re van kötve a számítógép, HDMI kábellel. Sokszor előfordult hogy eltűnt a kép, olykor pár másodpercre, de volt hogy percekre. A Samsung Support már resetelte a Portokat, de nem változott. Gondoltam a HDMI kábel kontaktos, vagy valami. Erre másik kábellel is csinálja, sőt sokszor ha játszom, a játék hangja teljesen eltűnik egy ilyen elfeketedés után, ami baromi idegesítő, mert utána csak a restart segít. (Ez borzalmas amikor Armában mission editorozol>.<) Arra is gondoltam hogy a port kontaktos, ezért beledugtam ugyanabba a portba az Xboxom is, de annak semmi baja. Átraktam a gépet másik HDMI portba, de ugyanúgy csinálja. A videókártya lenne a ludas?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#PC #monitor #Xbox #LED TV #TV #kép Samsung
2019. szept. 24. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Samsung monitorok típushibája, hogy megdöglenek a tápegységben a kondik, mert spórolnak, és a legszarabb alkatrészeket építik be. Szedd szét, cseréld ki őket.


A supportól meg annyit kell tudni, hogy teljesen analfabéták, és az egyetlen dolguk új terméket eladni neked. Soha nem fogják maguktól elárulni, mi a gond, az rontja az üzletet. Meg nem is tudják, nem is értik.

2019. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért csak a PC-nél csinálja? :/ Xbox is HDMI-vel kötve, abba a portba amiben eddig a gép volt, és elsötétült néha. De az Xbox nem produkál ilyen jelenséget.
2019. szept. 24. 16:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni a fenti leírásba, hogy amikor elsötétül, a Windows olyan hangot ad ki, mint amikor egy USB-t kihúzol, és elveszíti a jelet.
2019. szept. 24. 16:27
 4/4 Szirty ***** válasza:
2019. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!