Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent a steam gift?

Mit jelent a steam gift?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni az R6 Deluxeot G2A-ról

pontos link : [link]


és Steam Giftnek jelzi az olal. Ez mit jelent? A saját accomon tudom aktiválni?



2019. szept. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
gőz ajándék
2019. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudod. Steam en lehet venni játékot úgy,hogy gift ként (ajándékként) adod tovább. Email ben fogod megkapni. Ott lesz egy link,amit ha megnyitsz feljön egy kép ahol lesz egy accept gift gomb,arra rányomsz akkor hozzá adja a könyvtáradhoz.

Én a gift ként hirdetett játékoknál is mindig kódot kaptam. Simán hozzá lehetett adni.

2019. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de amúgy steam en megvéve most olcsóbb mint g2a -n.
2019. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,3 euróval olcsóbb Steam-en most mint G2A-n.

Én várnék még vele, nemsokára jön a halloween Steam sale, akkor ilyen 10-15 euró körül szokott lenni.


Amúgy meg ez az egész annyit takar, hogy egy kulcsot veszel amit Steam-en tudsz aktiválni, vagy bárki más akinek elajándékozod.

Sokan azt szeretik (többek között én is) ha minden egy helyen a Steam-en van, nem pedig 10 féle launcher-t telepíteni a különböző játékokhoz.

Ezt hivatott kiszolgálni ez a Steam gift a G2A-n.

Jó mondjuk az R6-hoz pont kell Uplay is, de akkor is Steam-ből indítod a játékot, oda kapod a kártyákat amit később el tudsz adni, vagy kitűzőt csinálni belőle, az elért teljesítmények is ott kerülnek elkönyvelésre stb.

2019. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!