Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy olyan programot szeretnék,...

Egy olyan programot szeretnék, amivel meg tudom szervezni egy személyszállitással foglalkozó cégnek, hogy sorba rendezze az utasokat. Ért valaki ilyesmihez?

Figyelt kérdés
Googletérkép stb nem jó.ha beirnék pl 3 címet az a program rendezze sorba őket,melyikért menjünk előbb hogy az adott helyre odaérjünk időben..Nagyon megköszönném ha valaki segitene benne!!!vagy akár olyan céget tud valaki aki foglalkozik ilyen programokkal amiket külön cégeknek megtervezne??

2019. szept. 25. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha a google maps API-ja elég jó, akkor igazából nem is annyira tűnik bonyolultnak egy ilyen program megírása


keret mennyi is van rá? :D

2019. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudnál segíteni vagy csak vicces kedvedben vagy?Nekem ez fontos és elég sürgős....
2019. szept. 25. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:

a válaszom teljesen komoly

és még ha nevető fejet is írtam, még érdekel a válasz :)


esetleg ingyen vagy még olcsóbban szeretnél dolgoztatni?

épp munkaidőben vagyok most is :)

2019. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan fontos, akkor miért nem szakembernél érdeklődsz? Jó pár száz ezred, esetleg milliód van erre?
2019. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem,de rám bízták hogy találjak egy ilyen programot,vagy találjak ki valamit.Ha hiszitek ha nem,sajnos semmi tapasztalatom se nekem,se a kollégáknak ebben,de gondoltam itt hátha kapok valami normális választ,vagy egy honlapot esetleg,akár egy telefonszámot,vagy valamit...Aztán gondoltam majd megmondom a főnöknek milyen lehetőségeket kaptam és mik közül tud válogatni...
2019. szept. 25. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Van köztetek aki ért a programozáshoz?
2019. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és mennyire sürgős?
2019. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs..Hát egy hetem lenne rá hogy kitaláljak valamit
2019. szept. 25. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:

És a főnököd invesztálna is ebbe?

Közben utánanéztem a megoldásnak, hogyan lehetne leprogramozni, úgy tűnik megvalósítható, hogy a gép megoldja helyetted :)

2019. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Remek!!Holnap írok melóból,de mit mondjak neki,mennyibe fog fájni neki ez? :D
2019. szept. 25. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!