Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az r6 siege-ben miért darabos...

Az r6 siege-ben miért darabos a kép? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval nem úgy darabos hogy töredezettek a textúrák, hanem maga a játékmenet darabos! Olyan érzésem van, mintha 30 fps - el játszanék, holott 95-110 framem van! Sima 60hz s benq monitoron játszok! De más játékban (pl cs go), ott nem érzek semmi ilyen törést!

#monitor #Rainbow #60 Hz #töredezett kép
2019. szept. 25. 19:54
 1/3 A kérdező kommentje:
(V-syncet próbáltam, akkor jó lesz a kép, folyamatos, de viszont az meg tudtommal káros! Free vagy Gsnyc-et meg nem támogat a monitorom!
2019. szept. 25. 19:57
 2/3 anonim ***** válasza:

V-Sync-kel akkor lehet probléma, ha az adott FPS alá esik a játék, károsnak nem káros.

Próbáld meg a RivaTunert, MSI Afterburnerrel együtt telepíthető. Be tudsz állítani egy adott FPS-t, mondjuk fix. 60, és akkor azon az érteken fogja tartani, nem lesz vele az a fellépő probléma, mint a V-Sync-kel lehet. Elég hasznos, ajánlom.


Remélem, segítettem!

2019. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mármint input laggot okoz állítólag. Arra értem!

És azért olyan játéknál mint a siege, az elég nagy hátrány. Single, sztori gameket mindig vyncel játszok hogy a lehető legfolyamatosabb képet kapjam! Köszi a tippet! Utananézek mindenkepp

2019. szept. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!