Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kihívtam egy laptop szerelőt....

Kihívtam egy laptop szerelőt. Nem volt semmi baja csak egy kicsit lassú volt. Nem kértem számlát, pedig 13000 ft-ot kért. Mikor elment a földön találtam két pici csavart. Mit tegyek? Hívtam telefonon, azt mondta, hogy a táskájából esett ki.

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kihagyta belőle, de nem hinném, hogy ez bármilyen problémát okozna.
2019. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

13 ezer egy kicsit belassult laptopert.

Draga gyermek, téged rohadtul lehuztak a sárga földig. Rengeteg kamasz egy ezresert megcsinalta volna. Én ennyiért meg pénzt se kértem.

Egyáltalán szetszedte? Mert ha nem, akkor valóban a taskajabol esett ki.

2019. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú! Ez a 13000 nagyon dúrva. Legalább megérte? Szárnyakat kapott a laptopod utána?

#1-esnek mondom, hogy egy laptopban minden csavarnak helye és funkciója van. Ha kettőt kihagyott belőle, az valahonnan hiányzik. Valami lötyögi, zörögni fog. Az pedig nem egészséges dolog egy laptopnál.

Tuti, hogy nem a táskájából esett ki a csavar, hanem kifelejtette valahonnan.

2019. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

Vedd figyelembe a kiszállási költséget is!

Aki laptophoz szerelőt hív házhoz, annak nem gond a 13.000.-Ft.

2019. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most lassabb a gépem mint volt. Nekem is gond a 13000 Ft csak én azt hittem , hogy ennyi az ára. Ma felhívtam, hogy lassabb a gép mint volt, kijött és anélkül, hogy hozzá nyúlt volna a géphez, inkább visszaadta a 13000 forintot. Sok minden megváltozott a gépen és eltűntek programok. Kb. most 5 perc még betölti magát.
2019. szept. 26. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Vicces történet, legközelebb inkább valami tényleg hozzáértő ismerőst kérj meg :D
2019. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennek a pasinak egy laptop szervize van.
2019. szept. 26. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez még brutálisabbá teszi a történetet.
2019. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!