Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható, ha...

Mennyire megbízható, ha fúróval szedik ki a laptopból a csavart?

Figyelt kérdés

Egy csavart nem tudok kiszedni, ügyesen el is deformáltam a tetejét (legutóbb túl erősen csavaroztam vissza), így nem tudok hozzájutni a ventilátorhoz. Sehol sem találtam a google-ban olyat, hogy laptopból szednek ki fúrással csavart. Kicsit félek is tőle, nehogy tönkretegyék a gépemet... Nincs külső vincsim, nem tudom lementeni a dolgaimat, ezért is tartok tőle.


Valaki járt már hasonlóképpen? Mennyire megbízható megoldás?



2012. máj. 21. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Ugyanaz a kérdés, miért nem ott teszed fel ezt a plusz 1 mondatot?

2012. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki és hogyan csinálja. Normális esetben vékony fúróval belefúrnak a fejébe, és abba belehajtanak egy balmenetes csavart. Kijön sérülés nélkül.
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt írtam én is a másiknál. Persze gyakorlat szükséges, de max a borítást karcolod meg egy kicsit. Ha nem bízol magadban, kérj segítséget...
2012. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Hasonló kérdést találtam, de az nem teljesen egyezett az én problémámmal, konkrétan, amit te linkeltél, nem találtam. Bocsánat, ha megsértettem a nyugalmad :P


Többiek: Köszi! Inkább szakértőhöz megyek, minthogy nekiessek :) Bár 2 éve nagyon gorombák voltak, remélem megoldják.

2012. máj. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!