Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha törlök névjegyet a régi...

Ha törlök névjegyet a régi telefonomon, az újból is törlődik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kettővel ezelőtti telefonom ugyanazzal a Google fiókkal lett ,,elindítva", amivel a jelenlegi is. Az előző telefont odaadtam kisöcsémnek, és ki is töröltem neki a felesleges névjegyeket a telefonból, de ma vettem észre, hogy az enyémből is törlődtek ugyanazok. :D Gondolom, ez a google fiók miatt van.

Próbáltam már törölni az öcsém telefonjából a fiókomat, de nem sikerült, fogalmam sincs hogyan kellene, a telefon factory reset-jét (gyári beállítások visszaállítása) pedig valamiért nem tudom megcsinálni, nem jelenik meg mint opció, amikor lenyomom egyszerre a két gombot, amivel elérhető lenne ez az opció.


Mit tudok tenni? Mert ez így nagyon nem lesz jó



2019. szept. 26. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd elő a telefonod útmutatóját, esetleg írd le ide a típust és aki ismeri, le tudja írni az útvonalat a gyári beállításokhoz. Ha csak nem valami őskövület telefon, akkor tudnod kell törölni a fiókot, évekkel ezelőtti rendeszerek valóban akadékoskodtak és nem engedték, de ma ezzel már nincs probléma. Ha semmi sem működik, változtasd meg a fiókod jelszavát. Az új telefonodon megadod az új jelszót, a régin nem.
2019. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

⚙️ Beállitások , Felhasználók és fiókok, Gugli

Amúgy a beállításoknál nincs beállítás kereső¿

2019. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az öcsédnek adott telefonból töröld ki a saját google fiókodat és hozz létre neki egy másikat.
2019. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sokadik próbálkozásra már sikerült újratenni a telefont. :) Megoldódott.
2019. szept. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!