Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Helyettesíthető-e a V-Sync...

Helyettesíthető-e a V-Sync funkció?

Figyelt kérdés

Elkezdtem multizni a GTA V-el és mostanában kb 1 hete EXITED UNEXPECTEDLY ÜZENETTEL kidob.Annyit ír hogy váratlan leállás vagy videókártya beállításait csökkentsem. Érdekes hogy eddig ilyen nem volt pedig telepítéskori alap beállításokkal futtattam.Nem vagyok benne biztos,de ahogy rémlik kb az utolsó Nvidia Game Ready Driver frissítés óta csinálja ezt,levettem a beállításokat így most nem dob ki az igaz.

1920x1080p felbontással 60Hz-en ha kikapcsolom a V-Syncet akkor akár 140 is van az FPS-em,de sajna képi minőségromlás érzékelhető szemmel.Hogyan érhetnék el 60fps helyett minimum 75-80fps értéket?


2019. szept. 30. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy hogyan tudnád korlátozni az FPS-t, de az ne a monitor képfrissétéséhez legyen igazítva (60 Hz)?

RivaTuner-rel ezt meg tudod oldani. MSI Afterburner-rel együtt tudod telepíteni.

Elég hasznos program.


Remélem, segítettem!

2019. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ha több az FPS -ed van mint ahány Hz -es a monitorod, nincs képminőség romlás. Csak tearing (képtörés). De azt meg csak G-sync / FreeSync képes monitorral tudod kiküszöbölni.
2019. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De minek több FPS, ha csak 60 Hz-s a monitor?
2019. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A több FPS csupán azért kellene hogy stabilan fusson a játék.Igen csak észrevehetően meg meg akad egy egy pillanatra.
2019. szept. 30. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem nem valószínű, h a kevesebb fps-től van.
2019. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!