Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet meváltoztatni az...

Z___O kérdése:

Hogy lehet meváltoztatni az alap Fn funkció billentyűket?

Figyelt kérdés
Az lenne a célom, hogy a fényerőt tudjam állítani gyorbillentyűkkel, mert ami volt eredetileg azok a gombok elromlottak. Előre mondom, nem kérek olyan válaszokat amik azt taglalják, hogy a win+X gomb segítségével vagy hogy a csúszkával állítsam, mert ezek nem működnek. Előre is köszönöm.

2019. máj. 11. 13:00
 1/2 anonim válasza:

A WIN+X a kivágást jelenti, a csúszka meg csak csúszka. Sorry, érdemben nem tudok segíteni.

Ez az oldal segíthet:

[link]

2019. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Ctrl+X a kivágás. Az a billentyű kód elkapásos megoldás meg azért nem működik, mert ahoz hogy be tudja olvasni a funkció kódját, ahoz le kell nyomni a billentyűt, de az elromlott. Ja és azt kihagytam hogy windows 7-em van, bár ez annyira nem fontos. Elolvastam már egy rahedli fórumot de nem kínáltak megoldást. Nincs esetleg valami cmd parancs, amivel lehetne állítani? Nem állítgatnám sűrűn, csak levettem a fényerejét a laptopnak és felfele nem tudom már állítani és töltőn szinte nem látni semmit. Ja és köszönöm hogy megpróbáltad. :)
2019. máj. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!