Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezeket kibírni?...

Hogy lehet ezeket kibírni? (windows, Android)? Pont akkor fagy le, pont akkor frissít, pont akkor nem indul, amikor kellene. Elegem van! Az Apple is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Komolyan ott tartok, nem érdekel, hogy túlárazott, 720P-S kijelzős a telefonon és 2-3GB ram van a 12-16 GB helyett és az se zavar, ha sznobos a cég, mindez persze AKKOR ha MŰKÖDIK az egész szisztéma.
2019. okt. 6. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az Apple is csinál ilyet?"

Igen. Épp tegnap kellett az asszony szifonját vissza hozni a tetszhalál állapotból egy frissítés után.

2019. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A frissítéseket egyedül a Windows erőlteti rád, a többin az automatikus frissítést le lehet tiltani.
2019. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy kézzel telepíted a frissítéseket akkor, amikor nincs semmi fontos még azelőtt, hogy az automata beindul. Mert az nem azonnal indul el, először csak szól, hogy frissíteni fog, ilyenkor van lehetőséged kézzel elindítani akkor amikor alkalmas. Ha erre sokáig nem reagálsz, akkor indul az automata, nem véletlenül, a te érdekedben.
2019. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Igen. Épp tegnap kellett az asszony szifonját vissza hozni a tetszhalál állapotból egy frissítés után."


Ez egyedi eset, típushiba. Amiket én írtam, azok általánosabb problémák.

2019. okt. 6. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Az általános problémák is egyedi esetekből tevődnek össze. A User errort pedig sehol nem lehet kizárni. Főleg, ha egy olyan nyílt rendszerről van szó ami a piac 85-88%-át lefedi (értsd: szabadon könyékig beletúrhatsz, szemben az Apple rendszereivel és ezt rengeteg totál inkompetens felhasználó meg is teszi, továbbá az egyes telefongyártók is teleaggatják mindenféle első éves gyakornokok által fejlesztett bloatware-rel, amit érdemes első bekapcsolás után legyalulni).

2019. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amiket én írtam, azok általánosabb problémák"

Neked lehet. A többsége pedig user error, hozzá nem értés.

2019. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!