Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepítés nem fejeződi...

Windows telepítés nem fejeződik be?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az imént szerettem volna újratelepíteni a számítógépemet.


Elindult a telepítő, mindent leformáztam, majd rányomtam az SSD-re, létrehoztam rajta egy új partíciót, kiválasztottam a létrehozott partíciót majd rányomtam a tovább gombra. Minden jó volt, ment a szokásos telepítés majd amikor újraindult, előjött egy fekete képernyő majd egy fehér vonal, mint amikor a cmd-ben vagy. Nem bootolt be, pedig volt, hogy órákig úgy hagytam. Úgyhogy megpróbáltam újra, újra és újra. Nem volt jó. Átvittem haverom gépébe, ugyanez, aztán rámásoltuk a telepítő fájlokat, hátha úgy jó lesz. Kék halált kapott. Oké, megpróbáltuk ugyanezeket egy 500 GBos HDDvel, ugyanez volt. Egyszerűen már nincs ötletünk.


Valaki esetleg tipp?

Előre is köszi!



2019. okt. 9. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miről telepítetted?
2019. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le is írtad a 2. sorban mit nem szabadott volna csinálnod. (a particionálatlan helyet add meg telepítési célnak)
2019. okt. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Pendriveról, biztos hogy működik, mert nem rég telepítettem újra haver számítógépet is
2019. okt. 10. 14:11
 4/8 A kérdező kommentje:

* illetve próbáltam úgy is, hogy ramasoltam a telepítő fájlokat.


#2 Félreértelmezted, pont ellenkezőleg, particionaltam az ssdt

2019. okt. 10. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:

#5

Az a baj hogy particionaltad.

2019. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Az a baj hogy particionaltad

2019. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig így telepítek Windowst és még sohasem volt vele gondom. És nem csak én, hanem rengeteg másik ember is.
2019. okt. 10. 14:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam particionalas nélkül is
2019. okt. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!