Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internetes csalás, zsarolási...

A Varró kérdése:

Internetes csalás, zsarolási kísérlet. Unalmamban regisztráltam egy "ingyenes nyereményjáték" oldalra, de semmi aktivitás nem volt, azóta be sem léptem. Most pénzt követelnek tőlem. A pofám leszakad! Mi ilyenkor a teendő? (Fizetés KIZÁRT! ) Köszönöm.

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A.) Leszarás

B.) Rendőrségi feljelentés

2019. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még is milyen alapon követelnek pénzt? Kicsit részleteznéd? Egyébként kb bele lehet szarni.
2019. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Követelj tőlük többet, aztán mond meg, hogy vonják le belőle a tartozásod, a maradékot meg elengeded.
2019. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen lehet ez az oldal, de gondolom a regisztráláskor elfogadtad, leokéztad a feltételeiket. Talán el kellett volna olvasni még mielőtt belépsz a felhőtlen szórakozás és a mérhetetlen nyeremények eme birodalmába.

Ez magyarra lefordítva: mi a büdös ....-nak regisztrálsz ilyen baromságokra? Én ha unatkozom, megnézek egy filmet.

De miért a saját e-mail címedről regisztráltál? Eldobható e-mail címről nem hallottál még?

[link]

2019. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ezek a férgek küldték a mail-t:

Máltai Szerencsejáték-hatóság (Malta Gaming Authority, MGA) Unibet


A 4-es válaszolónak csak annyit, hogy ez EGYSZER fordult elő, épp külföldön dolgoztam, talán kicsit piás is voltam épp és amint láttam, hogy az oldal mindenféle személyes adatokat kér, léptem is ki róla!

Nem foglalkoztat különösebben a felszólítás, viszont azt sem akarom, hogy esetleg ha nem vagyok itthon, valami kopasz barom behajtó a családomat zaklassa a fizetés miatt! Ha itthon vagyok jöhetnek, elintézem, elhiheted!! A kioktatásodból köszönöm nem kérek, csak némi érdemleges segítségért írtam az oldalra.

2019. okt. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!