Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox slim 1tb os gépet vettem...

Xbox slim 1tb os gépet vettem a telekomtól 10 haví részletre, de olyan változatót kaptam aminek nincsen lemezes meghajtója, visszavíhetem hogy cseréljék ki lemezes olvasos változatra vagy hagyam már a lemez olvasó nélkűliset?

Figyelt kérdés

Mikor kibontottam a gépet a dobozból néztem egy jó nagyot hogy a előlapján hol az lemez olvasó , vagy is ahol a olvasó helye lenne űreség van fehér szín.

Aztán későb észre vettem a dobozon a cd átvan húzva vagy is nem került bele olvasó fej.

A netem is kerestem ezzel kapcsolatba infokat és csak digitális játékokat tudok letöltő kodal telepiteni , de ez mitől kűlőmbőzik a lemezes játékoktól ? Még olyat írtak erről a változattól hogy olcsob.

Gondolom csak az xbox live ről tudok játékokat letölteni ? De bankártyám nincs hogy azzal fizesek vagy van más opciok is ha mongyuk egy 10000ft értékű játékot akkarók letölteni ?

És kaptam game pass kártyát is amin ott volt a kód azt be aktíváltam , és a netem néztem ezt is mire jó és 100 játékokot valóban teljesen ingyen tudok játszani 3 hónapig amig érvényes a game pass om ?

Utána ha lejárt akkor meg marad a játék vagy törlödik ?

Még 3 játékot kaptam ami letöltő kódos de amig eddig kijőttek xbox one ra lemezes játékok azzóknak van digitális változata is ha mongyuk bemegyek a 576 boltba vagy media markban vagy milyen videojátek boltokban lehet digitális feltöltős játékokat venni xbox onra ?

És hardwerilag van változás a lemezes kiadásúval szemben.

Mert bekapcsolatam a gépet lefrissitettem mikor előszőr bekapcsoltam , síkerült a frissités és beadta rendszert , de ellég lasúnak tűnt ha mongyuk a joystickal a menűk vagy oldalak kőzt váltogatam néha túl későn reagált dolgokra amiket akkartam ez a billennyűre is igaz vagy ez azzért van mert ebbe a lemezes nélkűli slimbe gyengébb a hardwer vagy majd ha lesz elérhető frissités az stabilavá teszi a rendszert ?


2019. okt. 17. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A Telekom két változatban árulja One S és One S All-Digital, gondolom az utóbbit rendelted, ami nem tartalmaz Bluray meghajtót, nem hiszem, hogy kicserélik, miért is tennék?


Nem a Live-ról töltesz játékokat, hanem a Store-ból, az Live nélkül is megy, de bankkártya nélkül nem, az kell hozzá (éppen megoldható, de miért akarnál egy darab sajttal szöget verni a falba, kb. olyami a procedúra, és bankszámla akkor is kell - és akkor már miért nincs hozzá kártya?).


A GamePass játékaid csak addig használhatók, ameddig az előfizetés tart, addig a kínálatban lévőket korlátozás nélkül töltheted és nyomathatod. Ha lejár, nem törlődik, de nem tudod használni, amíg újra elő nem fizetsz, vagy meg nem veszed (digitálisan, mert DVD-n hiába, ugye..).


Videojáték boltokban tudomásom szerint nem árulnak kódokat, webshop-okban szokás, ahol fizetni kártyával kell. Kivéve XBox Live és Game Pass feltöltőkártyákat, azok vannak.


Frissítés után előfordul, hogy egy időre kissé "magába fordul" a rendszer, de 10-15 perc alatt általában magához tér, a hardver a Bluray meghajtón kívül pontosan ugyanaz, mint a One S Slim, nem gyengébb.

2019. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs bankszámla számom nem is volt még , de ha a storból mongyuk le akkarok tőltei egy 5000ft ós játékot akkor azt lehet az ajándékártyával is fizetni ? Ha mongyuk akkármelyik videojátékboltból veszek 15 ezer ft értékben és azt be aktiválóm a fiokomhoz meg a 3 hónapos gold tagsághoz és akkor a pénzes játékokat a egyenlegből vonja le , amit feltöltöttem 15 ezeréert ?

Mert nekem olyat is montak hogy az ájándékártyát csak netről lehet rendelni és bankártyával lehet fizetni és utána kapom meg a 25 számnegyű kódót az email címre.

De ahogy írtam bankártyám nincs , de megtudom venni készpénzért is az ajándékártyát ?

2019. okt. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!